“O Delon, o Delon”, ulërimat rrëqethëse të familjarëve pas ekzekutimit të të riut (VIDEO)

Këto pamje vijnë nga vendi i ngjarjes ku u ekzekutua i riu, Delon Treqja.

38 vjeçari shihet i shtrirë në tokë, ndërkohë që familjarët e tij shpërthejnë në ulërima dhe duke u shkrehur në lot.

‘O Delon, o Delon’, thërrasin familjarët e tij.

Troqe është pronari i një biznesi makinash në lagjen ‘Pavarësia’ të qytetit bregdetar, vendi ku i është bërë dhe atentati dhe ku ka ndërruar jetë.

Shtuar 21.05.2021 22:22