Nxirret një trup i pajetë nga deti në Durrës

Një i moshuar është nxjerrë i pajetë nga deti në Durrës.

Lajmin e ka bërë të ditur policia përmes një njoftimi.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Në Durrës, është nxjerrë nga deti, i pajetë, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth moshës 60 vjeç, 170 cm i gjatë, i cili mbante të veshur një xhaketë ngjyrë kafe, pantallona ngjyrë kafe, atlete ngjyrë blu, trup i shëndoshë, i thinjur dhe me flokë pjesërisht të rëna.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas është mbytur në det. Trupi i pajetë është transportuar në morgun e spitalit të Durrësit.