Nusja e Donald Trump nxjerr djalin të lozë mes uraganit “Ian”, kryqëzohet me kritika (VIDEO)

Lara Trump është vënë me shpatulla pas muri me kritika, pasi ajo postoi një video në rrjetet sociale të djalit të saj pesëvjeçar duke ngarë një traktor lodër në shi, ndërsa uragani Ian shpërtheu në Florida.

Lara, nusja e Donald Trump jeton në Florida me burrin e saj Eric Trump dhe djalin e tyre të vogël, Luke.

Në video, Luke mund të shihet duke mbrojtur sytë dhe duke shtrënguar gjunjët teksa drejton automjetin e tij përmes shiut të dendur.

“Mendova se gjërat do të ishin më të relaksuara, por duket se këtu po ndërtojmë karakter. Qëndroni të sigurt të gjithë”, ka shkruar Lara në mbishkrimin e videos.

Në video dëgjohet Lara duke e inkurajuar djalin e saj duke i thënë: “O Zot, Luka, hajde, mund ta bësh, shkojmë”.

“Kam vënë re se ajo me siguri po filmon nën një ombrellë”, thotë një koment. “Ndoshta ai tashmë ka mjaft karakter.”

“Mirë, unë do të luaj këtu avokatin e djallit. Kjo është diçka që do të kisha dashur ta kisha bërë si fëmijë. Më pëlqeu moti. Kur erdhën uraganet unë isha ai që doja të isha jashtë”, ka shkruar një përdorues tjetër, duke vënë në dukje se Luka i vogël nuk dukej se ishte “argëtues”.


Shtuar 29.09.2022 08:47