Nuk u ftua të performonte në festivalin e Sunny Hill, Ronela Hajati: S’jemi në atë nivel akoma

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati me sa duke i ka disa hatërmbetje organizatorët e festivalit “SunnyHill”, që organizohet nga babai Dua Lipës.

Duke bërë një “Ask me a Question” këngëtarja ëhstë pyetur për disa tema të prekshme ku një ndër to ishte dhe festiva;li i mbajtur në Kosovë.

Shumë fansa i kanë thënë Ronelës se ajo duhet të ishte e ftuar në “Sunny Hill Festival”.

E njohur për batutat dhe ironitë e saj, Ronela nuk ngurroi të përgjigjej, duke shtuar se, “S’jemi në atë nivel akoma”.Ronela Hajati vetëm pak kohë më parë përfaqësoi Shqipërinë në “Eurovizion” në kompeticionin më të rëndësishëm të muzikës europiane.

Por me shumë mundësi edhe Ronelës mund ti vijë radha të jetë në “Sunny Hill” vitin e ardhshëm./albeu.com

Shtuar 8.08.2022 14:30