Nuk iu bind Forcave Speciale, ky është personi që shkeli bedalen e gazit te “Varri i Bamit” (VIDEO)

Gazmed Cani ishte personi që po dejtonte mjetin e llojit “Mercedez Benz” me të cilin iu ikën forcave të policisë gjatë aksionit të zhvilluar ditën e sotme në zonën e njohur si “Varri i Bamit”.

Mësohet se Cani është personi që ka shtypur pedalen e gazit për tu larguar nga forcat RENEA, ndërkohë që brenda mjetit ishte edhe Altin Gega. Tashmë Cani Gega dhe tre persona të tjerë janë arrestuar. Tre të tjerët janë: Erjon Prengaj, Taulant Çoku dhe Gentjan Kore.

Shtuar 27.07.2021 21:34