Nuk e ndal asgjë, dhëndri kapet “mat” duke parë ndeshjen gjatë dasmës (VIDEO)

Një dhëndër australian u bë viral në TikTok pasi u kap duke parë një ndeshje regbi gjatë dasmës së tij. Në videon virale të shpërndarë nga një mik i çiftit, Dani dhe Blake shihen të ulur pranë njëri-tjetrit.

Papritur kamera e celularit iu drejtua tortës së dasmës. Aty u pa edhe celulari që kishte vendosur dhëndri, për të parë ekipin e tij të preferuar.

@daniandblake250

1 year ago today 😅 @dani.russell #daniandblake #wedding #marriage #fail #anniversary #fyp

♬ original sound – daniandblake250 – daniandblake250

 


Shtuar 28.01.2023 19:12