Një vdekje dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Një person ka humbur jetën dhe 15 të tjerë janë regjistruar pozitivë me COVID-19 në Kosovë, gjatë 24 orëve të fundit.

Ministria e Shëndetësisë njofton se janë shëruar edhe 11 pacientë.

Numri i personave të vdekur që nga fillimi i pandemisë është 2.265, i të infektuarve 107.921, derisa të shëruar janë 105.549./albeu.com


Shtuar 20.07.2021 15:06