Një ditë para Kuvendit të Berishës, Basha mbledh kryetarët e degëve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në orën 14:00 të mbledh kryetarët e degëve.

Një ditë para Kuvendit të Berishës, Basha mbledh kryetarët e degëve

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në orën 14:00 të mbledh kryetarët e degëve.

Takimi do të zhvillohet në selinë blu dhe fokusi i bisedimeve do të jetë mbledhja e Kuvendit Kombëtar, më 18 dhjetor, i thirrur nga Basha.

Mësohet se është thërritur nga kryesia dhe do të vendoset se cili do të jetë aksioni politik që do të ndiqet pas Kuvendit./albeu.com


Shtuar 10.12.2021 13:46

Tags: ,