Një ditë më parë humbi jetën një polic! Tjetër aksident te Kopshti Zoologjik, ka të plagosur

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake, të paktën një makinë tip “Mercedes Benz” është përfshirë në aksident dhe ka pësuar dëme të konsiderueshme.

Raportohet se nga aksidenti ka të plagosur. Policia dhe ambulanca kanë mbërritur tashmë në vendngjarje.

Kujtojmë që një ditë më parë një tjetër aksident po pran Koprshtit Zoologjik i morir jetën një 29-vjeçari i cili ishte student i Akademisë së Sigurisë.

 


Shtuar 9.11.2023 20:15