Nis festa me daulle në Shkup, OBRM-PDUKM shpall fitoren

OBRM-PDUKM ka festuar fitoren e kandidates së saj në Shkup me daulle e këngë.

Përfaqësues dhe mbështetës të kësaj force politike janë mbledhur para selisë kryesore në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut dhe kanë nisur festimet ku vihej re një parullë “I gjithë Shkupi me VMRO-DPMNE”.

OBRM-PDUKM ka fituar me kandidaten për Bashkinë e Shkupit, Danella Arsovska./albeu.com/