Nepsi i shtatzënisë! Orinda Huta gjatë gjithë pritjes së ëmbël e fiksuar pas këtij fruti

Moderatorja Orinda Huta siç tashmë e dini është në pritje të ëmbël. Si të gjitha gratë shtatzëna dhe ajo ka neps, dhe mesa duket fiksimi i saj janë frutat.

Në një postim në Instastory, ajo zbulon se përgjatë gjithë shtatzënisë ka ngënë shumë mollë të kuqe.

“Molla jeshile, fruti i 9-të muajve, se kisha ditur që e kisha dashur kaq fort”, shkruan ajo në story./albeu.com

Shtuar 11.06.2021 19:02