Në muajin e katërt të shtatzënisë? Reagon Einxhel Shkira (VIDEO)

Ditën e sotme burime për “Prive” konfirmuan se Einxhel Shkira është shtatzënë në muajin e katërt. Mirëpo, menjëherë pas këtyre lajmeve moderatorja ka reaguar duke i hedhur poshtë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale sekuenca nga filmi “14 vjeç dhëndër”, duke ironizuar portalet dhe duke mohuar lajmin e shtatzënisë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Sakaq në një postim në Instastory, Einxhel shkruan: Morali i fabulës/ Përpiquni të mos filni me bindje në emër të mitrës personale të trupit tim.

 

 

 


Shtuar 30.07.2022 22:08