Në ditëlindjen e 49-të, Ardit Gjerbea surprizon me urimin për Eni Çobanin (FOTO LAJM)

Juristja Eni Çobani feston sot ditëlindjen e saj të 49-të. Në këtë ditë të veçantë për të, nuk ka munguar një surprizë e bukur edhe nga miku i saj, moderatori i njohur Ardit Gjebrea.

Moderatori ka publikuar një fotografi me juristen e njohur, përkrah së cilës ka shkruar dhe një urim të veçantë.

“Tashmë jemi një familje dhe shumë dashuri për ty. Ditë të bekuara paç në jetë dhe vetëm gëzime. Happy birthday.”, ka shkruar ai.


Shtuar 28.05.2021 14:22