Ndodh në ndeshjen Kanada-Kosta Rikë, Stjuardi përplaset keq me tifozin në bordurë (VIDEO)

Në ndeshjen Kanada-Kosta Rikë për eliminatoret e Kupës së Botës ka ndodhur një episod i cuditshëm.

Në videon që është shpërndarë në rrjetet sociale si “ndërhyrja e vitit”, shihet momenti kur një tifoz u fut në fushë gjatë ndeshjes mes Kanadasë dhe Kosta RIkës, të vlefshme për kualifikueset e Botorit të zonës së Amerikës së Veriut dhe Qendrore.

Stjuardët në stadiumin e Edmonton u vunë menjëherë në ndjekje të tij  por ai vrapoi drejt portës. /albeu.com/


Shtuar 18.11.2021 16:16