Ndjekësja përplaset keq me Kiara Titon: Kjo vajza këtu mallkon, si reagon moderatorja

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kiara Tito, shpeshherë ndeshet me shumë mesazhe apo komente fyese prej fansave të saj.

Mirëpo, këtë herë ajo ka vendosur të veprojë ndryshe.

Me një reagim në “Instastory”, Kiara tregon profilin e një vajze, e cila siç duket shpesh herë fyen moderatoren Tito.

Përkrah fotos, Kiara shkruan” Kjo vajza këtu, mallkon, fyen në mënyrat nga më të këqijat. Report please”.

Rikujtojmë se Kiara Tito, së shpejti do të bëhet prind i një vajze, e për sa i përket jetës profesionale momentalisht ajo ka marrë një pauzë, pasi për disa muaj më radhë ajo u shfaq si prezantuese në “Fan Club Dwts”.


Shtuar 12.01.2024 09:13