Ndizen dritat e pemës te “Sheshi Skënderbej” në Tiranë (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e sotme janë ndezur dritat e pemës së Krishtlindjeve në sheshin Skënderbej, duke paralajmëruar kështu ardhjen e festave të fundvitit.

Sheshi dhe zonat përreth janë ndriçuar nga dritat duke sjellë atmosferë festive./albeu.com


Shtuar 4.12.2021 18:59