Ndezi cigaren në një pikë karburanti, momenti kur burri merr flakë (VIDEO)

Ky është momenti i jashtëzakonshëm kur një burrë i vuri flakën vetes aksidentalisht pasi ndezi një cigare në një pikë karburanti.

Pamjet nga qyteti i Chelyabinsk në Rusinë perëndimore-qendrore tregojnë njeriun duke mbushur rezervuarin e tij para se të nxirrte një çakmak.

Pak sekonda më vonë ai shpërtheu në flakë.

Ndërsa një kalimtar kureshtar shikon, burri shihet duke vrapuar përpara dhe mbrapa në panik përpara se makina e tij të shpërthejë në flakë./albeu.com