Ndërtimet pa leje, shemben tre ndërtesa në Vlorë

Vijon aksioni “Bregdeti ynë” në Vlorë, raporton albeu.com.

IMKT është përqendruar në plazhet e Radhimës dhe Orikumit, dhe deri më tani janë shembur tre ndërtesa pa leje.

Mësohet se aksioni do të vijojë dhe javën e ardhshme dhe aktualisht po evidentohen edhe objektet e tjera në zonë për të parë  ligjshmërinë e tyre./albeu.com


Shtuar 18.09.2021 11:38