Ndahet nga jeta nënkolonelja e Forcave të Armatosura, shërbeu për 26 vjet

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka ndarë një lajm të trishtë në rreje sociale. Ai shkruan se është ndarë nga jeta nënkolonelia Edlira Kukeli, e cila për mbi 26 vjet shërbeu në strukturat më të rëndësishme shëndetësore të Forcave të Armatosura.

Postimi i Peleshit:

Forcat e Armatosura kanë humbur një mjeke të mrekullueshme dhe një ushtarake të përkushtuar. Ngushëllimet më të sinqerta familjes së nënkolonel Edlira Kukeli, e cila për mbi 26 vjet shërbeu në strukturat më të rëndësishme shëndetësore të FA.

U prehtë në paqe!/albeu.com


Shtuar 1.10.2021 12:42