Natalia Bush mbështet Real Madridin: Pa kufij përveç qiellit (FOTO LAJM)

Natalia Bush, modelja spanjolle dhe showgirl e njohur gjithashtu për publikun italian, është një tifoze e madhe e Real Madrid.

Shumë e vlerësuar në Instagram, ajo kohët e fundit përdori fjalët e Miguel de Cervantes për të shoqëruar një foto të tij: “Pa kufij përveç qiellit”. /albeu.com/

 

 

Shtuar 30.03.2021 05:03