Mungoi në Kuvend, Grubi për Kastriot Rexhepin: Zemra e tij fle në Washington dhe Bruksel (VIDEO)

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim është shprehur se deputeti i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi ka bërë gjënë e duhur duke mos u paraqitur në Kuvend për rrëzimin e qeverisë.

Sipas tij Rexhepi as nuk është kërcënuar, as nuk është intimiduar.

Rexhepi shtoi se i njeh mirë bindjet e deputetit që në kohën kur ka punuar në Ambasadë.

Ai shtoi se zemra e tij fle në ëashington dhe Bruksel.

“Ja di bindjet e plota, zemra e tij flenë në Uashington dhe Bruksel”, ka thënë Grubi, transmeton TV21./albeu.com/