Mozzik i ka dedikuar këngë, Hana: E ka bërë babi për mua… (VIDEO)

Pak ditë më parë, Mozzik ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Të dua”, një dedikim për të bijën Hana. Por duket se dhe e vogla e ka dëgjuar këngën dhe ka dijeni të plotë se i dedikohet asaj.

Së fundmi, reperi Mozzik e ka ndarë në Instagram një video më të voglën e tij, teksa kalojnë kohë me njëri-tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

PJESË NGA BISEDA:

Hana: Ka bërë babi një këngë për mua!

Mozzik: Si e ka emrin kënga?

Hana: Të dua!

Mozzik: E unë kë e dua?

Hana: Mua.

Mozzik ka lansuar këngën më të re e cila titullohet “Të Dua”, ku kjo këngë i është dedikuar vajzës së tij, Hanës. Në këtë këngë, reperi ka shprehur keqardhje për faktin që nuk ka mundur të ishte pranë saj, pasi ai dhe Loredana janë ndarë.


Shtuar 30.09.2022 21:27