Moti për ditën e hënë, 20 shtator 2021

Moti parashikohet fillimisht me vranësira dhe kthjellime, ndërsa gradualisht do rikthehen kthjellimet në të gjithë vendin.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim e lehtë dhe mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzimi në dete i cili parashikohet i forcës 2-3 ballë./albeu.com


Shtuar 20.09.2021 23:49