Moti i freskët e me diell, këto janë temperaturat për sot

Vendi gjatë dy ditëve të ardhshme do të ketë ndikim të masave ajrore të qendrueshme.

Përgjithësisht moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakëta kalimtare.

Ngricat e mëngjesit do të jenë të pranishme kryesisht në zonat malore.

Era do të fryjë të shtunën nga kuadrati i veriut dhe të dielën nga kuadrati i jugut përgjithësisht e lehtë e mesatare në pjesën bregdetare.

Valëzimi në dete i forcës 2-4 ballë.

Ju urojmë një fundjavë të mbarë!


Shtuar 14.01.2022 23:30

Tags: ,