Mjeti luksoz i shkon drejt qytetarit në Vlorë për të shtypur, shihni pamjet e frikshme (VIDEO)

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Një mjet tip “GLE” i bardhë ka shkelur gazin në mes të qytetit dhe ka tentuar të përplasë një person.

Falë anësoreve në rrugë, tragjedia është shmangur dhe me njëherë, i riu që mund të ishte larguar së bashku me një qytetar tjetër nisin ta grushtojnë drejtuesin e mjetit.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje, por videoja tashmë është bërë virale në rrjet./albeu.com


Shtuar 14.01.2022 17:58

Tags: