Mjetet përplasen kokë më kokë, dalin pamjet nga aksidenti me 4 të plagosur në Elbasan (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në në aksin e rrugës kombëtare Peqin-Elbasan.

Në aksident janë përfshirë dy automjete të cilat sikundër shihen dhe nga pamjet janë përplasur mes tyre në pjesën e përparme.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po vijon hetimet si dhe po punon për të kthyer në normalitet trafikun që është bllokuar përkohësisht.


Shtuar 27.06.2021 16:15