Misioni vazhdon, “Piranjat” zbërthejnë “euriditët” në timon

Një javë më parë në emisionin “Piranjat” në Abc të moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, pamë dhe dëgjuam se çfarë dinë taksistët në për Tiranë.

Por misioni vazhdon, pasi Lediona Xheladinaj ka vendosur që të mësojë çdo gjë nga këta euriditë në timon.

Dhe taksistët tanë japin mend për politikën, punësimin, ekonominë, por edhe për femrat.

Shtuar 31.05.2022 22:52