Mia Khalifa “bekon” Uest Hemin, gati për të fituar Premier-Ligën (FOTO LAJM)

Ish-pornostarja Mia Khalifa ka përshëndetur skuadrën e saj të zemrës me disa foto “hot” të publikuara prej saj në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë një tifoze e hershme e ekipit anglez Uest Hem, ju herë pas herë e ka vënë në dukje diçka të tillë.

Dhe përshëndetja e saj vjen pikërisht sot, si një mënyrë për të karikuar lojtarët, para ndeshjes së nesërme.

Premier-Liga, liga më e fortë në Europë, ka nisur zyrtarisht me ndeshjen e mbrëmjes së djeshme Brentford-Arsenal.

Në këtë kompeticion merr pjesë edhe Uest Hem, që është një prej skuadrave më të vjetra të futbollit britanik.

Klubi londinez do të debutojë nesër në transfertë kundër Nju Kasëllit, ndërsa në prag të startit të sezonit ka marrë edhe “bekimin” e një prej tifozeve më speciale, siç është Mia Khalifa. /albeu.com/


Shtuar 14.08.2021 14:31