“Mezi presim të prekim duart e tua të vogla”, Einxhel Shkira konfirmon për herë të parë shtatzëninë (VIDEO)

Pasi ditë me radhë ish-banorja e “Big Borother Vip”, Einxhel Shkira ka mohuar lajmet për një shtatzëni të mundshme.

Ndërsa ditën e sotme moderatorja na ka konfirmoi se është në pritje të ëmbël përmes një videoje të postuar në Instagram, krahas së cilës shkruan: “Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është me i bukur se do ëndërr ne jete.….Kur e do aq shume jetën sa toka te duket si parajse dhe ti po qëndron mbi re… Kur ti gjen atë shpirtin binjak dhe Zoti buzëqesh sepse e di qe është momenti tët bekoj me dhuratën me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne një prekje Jete…..dhe ne mezi po presim tët prekim duart e tua te vogla…”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Më herët janë publikuar edhe foto të moderatores me barkun e rrumbullakosur por Einxhël nuk e pranoi asnjëherë shtatzëninë madje reagoi me statuse ironike pas publikimit të lajmeve dhe fotove./albeu.com

Shtuar 15.08.2022 19:59