Mevlani publikon foto me Aristelën, Antonela i habit të gjithë me komentin

Aristela është futur në trekëndëshin e dashurisë mes Mevlanit, Ledjanës dhe Antonelës. Ajo është shprehur se është e gatshme t’i sfidojë dy vajzat për të fituar zemrën e Mevlanit.

Së fundmi, konkurrenti ka publikuar një foto pranë saj në rrjete sociale. Ata shfaqen të veshur kuq e zi dhe kanë pozuar të buzëqeshur, mirëpo të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Antonelës.

“Jeni shumë çift i bukur”, ka shkruar ajo me një duatrokitje si emoji, duke i habitur të gjithë.


Shtuar 25.03.2021 15:40