Meta kërcënon publikisht Damian Gjiknurin: Do përfundosh në det!

Presidenti Meta ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me debatin prej ditësh me Damian Gjiknurin.

Duke dalë nga detyra e Presidentit, Meta ka kërcënuar Gjiknurin publikisht duke deklaruar me akuzat që bën, një ditë do të përfundojë në det.

“Me shpifjet që bën do të përfundojë në det. I kam thënë zgjidh studion dhe gazetarin, dhe të na dëgjojnë shqiptarët…” –tha ndër të tjera Meta. /albeu.com/

Shtuar 17.04.2021 08:04