Messi apo Ronaldo? Paul Pogba befason me përgjigjen (FOTO LAJM)

Paul Pogba nuk bën dot krahasimin mes Messit dhe Ronaldos. I pyetur se cili është më i miri ai tha se janë të dy legjenda dhe se është gëzim kur i sheh.

“Messi apo Ronaldo? Është një pyetje e bukur. Ata janë dy lojtarë që të dy sjellin gëzim për t’i parë. Çdo popull do të ketë mendimin e tij për ta, janë dy legjenda”, tha francezi. /albeu.com/

Shtuar 4.05.2021 07:05