Mes tyre edhe Anxhela Peristeri, këto janë 11 gratë më të bukura të Eurovisionit (FOTO LAJM)

“Eurovision” nuk është vetëm një festival muzikor, por gjithashtu një mundësi për të njohur bukuritë nga vende të ndryshme, në një turne të paharrueshëm.

Festivali i këtij viti do të mbahet mend jo vetëm për këngët e konkurrentëve, por dhe për figurat artistike që kanë marrë pjesë.

Pjesë e listës së 11 grave më të bukura të Eurovisionit është dhe Anxhela Peristeri, e cila është renditur në vendin e tretë. Shikoni fotot më poshtë për tu njohur me listën.

Shtuar 22.05.2021 13:29