Meriton Mjekiqi i kundërpërgjigjet Noizyt: Mund të takohemi (VIDEO)

Sherri mes Noizy dhe grupit Gjoni Black duket se po vazhdon.

Ky i fundit tha se mund t’i dalë ku të dëshiroi pasi nuk ka frikë të ballafaqohet me të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja Zyrtare ⚡️ (@_smartvines)

Ndër të tjerash Meritoni tha se reperi Noizy duhet t’i shijoi të gjitha performancat që i ka në emision.

“Nesër e merr një Oki edhe performancat të cilat i kemi në emision i shijon.

E di që ka me t’dhimt plumbi që e ki, por e di që prapë tkalon, se e di që tdhem po prapë tkalon.

Po tu desha diçka shkruajmë në Instagram buzza, apo ku ki qef” tha Meritoni.


Shtuar 4.04.2021 20:46