“Më shau”, autori i vrasjes së 8 vjeçarit në Fier rrëfen skenarin e ngjarjes (FOTO LAJM)

Autori i krimit të rëndë në Fier ka dhënë arsyen që sipas tij e ka çuar në ndërmarrjen e aktit të rëndë.

“Më shau”, ky ka qenë justifikimi i Klodian Çalamanit për vrasjen e 8 vjeçarit në Fier.

Çalamani ka rrëfyer para efektivëve të Policisë gjithë skenën e krimit.

Ai tha se pasi 8-vjeçari e ka sharë, ky i fundit e ka goditur me lopatë dhe më pas e ka groposur në oborrin e shtëpisë./albeu.com/


Shtuar 16.11.2021 22:24