Me qenin në krah dhe duke u dridhur, pamjet e dhimbshme të gruas në Fier (VIDEO)

Moti i keq ka përfshirë prej ditësh Shqipërinë.

Ujërat e Vjosës bllokuan brenda shtëpisë së tyre në Vlorë një çift të moshuarish të cilët më pas u shpëtuan nga grupi operacional.

Janë zbuluar pamjet e momentit të shpëtimit të një prej çifteve të të moshuarve në Vlorë.

Zonja së bashku me bashkëshortin e saj, është shpëtuar vetëm mëngjesin e sotëm, pasi kaluan gjithë natën mbi çatinë e banesës së tyre.

Ajo ka dhënë një prononcim të shkurtër për mediat, duke u dridhur nga të ftohtit. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


Shtuar 12.12.2021 12:22