Me biletë vajtje-ardhje, Xhonatani rikthehet në shtëpinë e BB VIP

Xhonatani u rikthye në shtëpinë e Big Brother Vip vetëm pak pasi u eiminua.

Ai kishte biletë vajtje-ardhje, që do të thotë se loja e tij do të vazhdojë.

Kujtojmë se piloti u eliminua mbrëmjen e sotme, pasi u nominua për shkelje të rregullave.

Bashkë me të në nominim ishin edhe Efi, Luizi dhe Armaldo. /albeu.com


Shtuar 28.01.2023 23:12