Mbledhje hermetike, Rama u “sekuestron” telefonat socialistëve

Sapo ka filluar mbledhja e Kryesisë së PS ku po diskutohet lista me 10 kandidatura për President për t’u përzgjedhur më pas vetëm një emër.

Kryeministri, Edi Rama ka mbledhur gjithë telefonat e deputetëve socialistë të cilët po marrin pjesë në mbledhje.

Telefonat i kanë lënë jashtë sallës ku po zhvillohet mbledhja që drejtohet nga kryeministri Rama.

Deri më tani kanë qarkulluar 2 emra nga 10 që janë në listën e Kryesisë së PS. Bëhet fjalë për Ardjan Dvoranin dhe Majlinda Bregun si pretendent për këtë post./albeu.com


Shtuar 3.06.2022 18:29