Mbeti jashtë listave të PS-së, deputeti “gajaset” kur pyetet për arsyen (VIDEO)

Nga figurat që mbetën jashtë listave të 25 prillit është dhe deputeti socialist Sadri Abazi.

Teksa është pyetur nga gazetarët lidhur me këtë fakt, Abazi ka vendosur të qeshë me të madhe dhe me ironi.

Kështu, ndryshe nga kolegët që ”justifikohen” lidhur me këtë fakt, Abazi ka shpejtuar hapat dhe nuk është ndalur të përgjigjet.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)


Shtuar 16.03.2021 15:08