Masakroi mësuesen në Londër, del fotografia dhe emri i elbasanlliut që kreu aktin kriminal (FOTO LAJM)

Një 36 vjeçar ka masakruar në Londër një mësuese.

Shqiptari quhet Koçi Selamaj, me origjinë nga Elbasani dhe menjëherë pas ngjarjes ka rënë në prangat e Policisë londineze.

Policia atje po punon për të zbardhur të gjitha detajet e ngjarjes dhe dosja në ngarkim të shqiptarit pritet t’i kalojë Prokurorisë.

Ndërkohë që albeu.com sjell edhe fotografinë e shqiptarit të arrestuar për krimin e rëndë./albeu.com