Manastirliu: Sa më shumë të vaksinohemi në verë, aq më mirë do t’u bëjmë ballë varianteve të reja

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ndërsa ka publikuar disa foto nga qendra e vaksinimit në Lushnjë, u ka bërë apel qytetarëve të vaksinohen.

Postimi i ministres:

Vaksinim • Vaksinim • Vaksinim

Sa më shumë qytetarë të mbrojtur gjatë muajve të verës, aq më mirë do t’i bëjmë ballë varianteve të reja të mundshme të #Covid19 dhe vjeshtës së ardhshme.

***Vaksinimi i qytetarëve në Lushnje.

#ShqipëriaBuzëqesh./albeu.com

Shtuar 2.07.2021 19:08