Man United nuk dorëzohet, barazon shifrat dhe rihap takimin (VIDEO)

Me fillimin e pjesës së dytë Man United ka barazuar shifrat ndaj Tottenham.

Është Fred ai që realizoi lehtësisht brenda zonës pasi më parë gjuajtja e Cavanit u prit nga Lloris. /albeu.com/


Shtuar 11.04.2021 18:51