Makina me targa greke përmbyset në rrugë, lëndohen dy vazja

Një makinë me targa greke ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe më pas duke u përmbysur. Nga aksidenti kanë mbetur të lënduara dy vajza që ndodheshin në mjet.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Elbasan-Tiranë.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje./albeu.com


Shtuar 27.07.2021 12:59