Makina humb kontrollin në Vlorë, përfundon në një dyqan lulesh (VIDEO)

Një tjetër aksident është regjistruar në vendin tonë, këtë herë në Vlorë.

Mjë makinë, tip Golf 5, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një dyqan lulesh.

Mësohet se pas aksidentit, dy personat e ndodhur në makinë janë larguar nga vendngjarja.

Policia ndodhet në vendngjarje, ndëra kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com ?????? (@albeucom)


Shtuar 29.06.2021 16:36