Makina humb kontrollin, del nga rruga dhe përfundon në para oborrit të një shtëpie

Një makinë  në aksin rrugor Elbasan-Cërrik ka dalë nga rruga, pasi ka humbur kontrollin, dhe ka përfunduar para oborrit të një shtëpie të pabanuar.

Nga aksidenti, fatmirësisht nuk ka të lënduar, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet./albeu.com


Shtuar 21.07.2021 20:48