Makina del nga rruga në Elbasan, lëndohet shoferi

Një aksident ka ndodhur në mesnatë, në aksin Elbasan – Cërrik, pranë fshatit Thanë.

Një mjet tip “A Class” ka humbur kontrollin dhe është përplasur.

Për pasojë është lënduar drejtuesi i mjetit, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./albeu.com


Shtuar 11.11.2021 08:06