Lulzim Basha feston ditëlindjen në një ditë me PS, Aurela ka një urim për të (FOTO LAJM)

Ish-kryetari i partisë Demokratike, Lulzim Basha, feston sot 48-vjetorin e lindjes.

Me këtë rast bashkëshortja e tij, Aurela Basha ka shpërndare në faqen e saj në Facebook dhe Instagram një foto të çifitit, krahas së cilës shkruan “gëzuar ditëlindjen zemër”.

Kujtojmë se ditën e sotme edhe Partia Socialiste feston 31-vjetorin e themelimit./albeu.com/