Luizi nuk i ndahet Kristit, komenti “epik” që i bën në foto

Luizi dhe Kristi ishin dy finalistët e fundit të “Big Brother Vip albania”. Dyshja kishin një marrëdhënie të lezetshme brenda shtëpisë pasi herë ishin mirë e herë të zënë.

Mesa duket, dalja jashtë shtëpisë i ka afruar më shumë duke krijuar një miqësi të bukur. Komentet në rrjetet sociale e tregojnë më së miri.

Në një foto të Kristit, Luizi shkroi: Ku m’i gjen këto pozicione aman.

E mesa duket Kristi ka mësuar pak nga humori i Luizit pasi i rikujtoi foton e tij në karrige.

”Ti më mësove, të kujtohet”- i kthen Kristi./Albeu.com/


Shtuar 30.05.2023 09:03

Tags: ,