Luizi i merr Kiarës varësen që i dhuroi një javë më parë, çfarë po ndodh mes çiftit (VIDEO)

Një javeë më parë Luizi bëri një gjest shumë të bukur dhe romantik  për Kiarën, duke i dhuruar moderatores  varësen me kryq që mbante gjithmonë në qafë.

Sakaq, sot Luizi e mori sërish varësen që i dhuroi Kiarës.

Sigirisht ku veprim nuk i ka pëlqyer Kiarës e cila vazhdimisht e ka pyetur se pse ia mori  varësen.

Edhe pse Luizi i ka dhënë shumë justifikime, nuk arriti t’i tregonte të vërtetën se pse ia kishte marrë varësen.

@bbvipal23 #vital #topchannelalbania #luizejlli #albania🇦🇱 #albaniantiktok #albania #luizejlliofficialfans #viral ##kosovo ♬ original sound – bbvipal23

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë të dua me gjithë shpirt dhe jap jetën për ty

Kiara: Por varësen e more sepse…

Luizi: Ça është e imja është e jotja

Kiara: Pse iku varësja?

Luizi: Nuk iku është aty, unë të kam thënë që do të ta lë derisa të dalësh nga këtu, por tani po bëj sikur ti nuk je këtu.

Kiara: Pse ke nevojë të bësh skema?

Luizi: Po por kjo nuk është pjesë e skemës

Kiara: Ti nuk i mban ndonjëherë premtimet

Luizi: Ndonjëherë? Unë nuk e di pse më beson akoma

Kiara: Kjo e fundit nuk më pëlqeu si lëvizje, e kam seriozisht. Më ngeli shumë qejfi.

/albeu.com/

 


Shtuar 15.02.2023 20:44