Lufta ndaj krimit shqiptar në Angli, ambasadori britanik në zyrën e Dumanit

Ambasadori britanik në Shqipëri, Alastair King-Smith ditën e sotme ka zhvilluar një vizitë në  Prokurorisë e Posaçme.

Siç shihet edhe në foto, diplomati britanik del nga ambientet e SPAK dhe drejtohet në makinën e tij.

Burime bëjnë me dije se King-Smith ka zhvilluar një takim me kreun e SPAK, Altin Dumani, ku është diskutuar në lidhje me luftën ndaj krimit shqiptar në Britaninë e Madhe./Albeu.com/

 


Shtuar 27.01.2023 15:07